Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Engelbert Strauss odzież robocza

Produktów: 572
Rozmiar
Kolor
Zakres cenowy
Sortuj według

Engelbert Strauss to niemiecka marka odzieży roboczej zdobywającej uznanie w całej Europie i na świecie. Ubrania robocze z firmy Engelbert Strauss cechuje niezwykła jakość i trwałość wykonania oraz nowoczesny design. Większość ubrań roboczych od Engelbert Strauss tworzy niesamowite kolekcje odzieży roboczej nadającej się również do użytku codziennego. Na szczególne wyróżnienie zasługuje seria motion 2020 łącząca nowoczesny design, użyteczność oraz doskonały wygląd wraz z możliwością łączenia elementów pasujących do siebie. Odzież robocza Engelbert Strauss to ubrania przygotowane dla każdego, od stóp do głów. Zaczynając od butów roboczych, wkładek czy skarpet przez spodnie robocze, szorty, koszulki po bluzy, polary, softshelle i kurtki.
Engelbert Strauss to odzież robocza na którą zasługujesz!

Engelbert Srauss odzież robocza dla profesjonalistów

Engelbert Strauss – odzież robocza premium

Engelbert Strauss to prawdziwa rewolucja w odzieży roboczej. Świetna jakość wykonania, nowoczesny styl i niezrównana funkcjonalność to nieodłączne cechy odzieży ze strusiem. Strauss to niemiecka marka odzieży roboczej klasy premium. Szeroka gama kolekcji e.s.motion, e.s.classic, e.s.image i wiele innych, pozwalają nawet najbardziej wybrednym wybrać odpowiednie spodnie robocze czy odzież wierzchnią. Odzież Engelbert Strauss to również bogaty wybór kolorów i innowacyjnych rozwiązań. Tkaniny użyte do produkcji odzieży Engelbert cechuje wysoki stopień zaawansowania technologicznego. Spodnie robocze Strauss posiadają elastyczny pas Flex Belt, wygodne i praktyczne wywietrzniki, elementy odblaskowe. Materiał użyty do produkcji odzieży cechuje wysoka wytrzymałość. Potrójne szwy spodni gwarantują trwałość.

Odzież robocza Engelbert Strauss to nie tylko walory użytkowe, trwałość i bezpieczeństwo. Strauss to również rozpoznawalność, prestiż, który gwarantuje odzież z logiem strusia. Strauss przełamuje stereotyp, że wygląd w pracy się nie liczy. Badania naukowe pokazują, że aż 73% osób wyżej oceni kompetencje Twojej firmy, jeśli pracownicy będą ubrani w profesjonalną odzież roboczą.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!