Lista produktów marki Albatros

Kolor

Marka

Rozmiar

Krój

Materiał

Cechy dodatkowe

Warstwa

Kaptur

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Cechy materiału

Liczba produktów: 18

Albatros to obuwie robocze produkowane przez niemiecką markę stworzoną by działać wszędzie tam, gdzie priorytetem dla użytkowników jest bezpieczeństwo i wygoda. Firma stworzona by sprostać wymaganiom największych światowych koncernów, które wiedzą już, że podstawą wydajnej pracy jest stworzenie pracownikom komfortowych warunków pracy. Dobra amortyzacja, absorpcja energii oraz wysokiej jakości zabezpieczenia to cechy butów ochronnych produkowanych przez markę Albatros

Skończ z niewygodnymi butami w pracy, które sprawiają że odliczasz każdą minutę do końca swojej zmiany. Wybierając jeden z modeli obuwia marki Albatros zapewnisz sobie wygodę, nawet jeśli spędzasz na nogach kilkanaście godzin dziennie. 

Lekkie buty robocze o sportowym wyglądzie to przede wszystkim seria Lift Red oraz Lift Blue które doskonale nadają się do stosowania w magazynach, dla kierowców oraz do lekkich prac wykończeniowych. Jeśli szukasz butów dla ekip budowlanych to z pewnością musisz zapoznać się z modelem Albatros Ultratrail S3, który posiada membranę wodoodporną, kompozytowy podnosek i wkładkę antyprzebiciową.  

Albatros produkuje obuwie robocze od niemal 40 lat zaopatrując największe firmy produkcyjne w buty dla pracowników. Buty tej marki spotkać możecie np. w fabrykach VW.