Lista produktów marki Albatros

Cena

30,00 zł - 615,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Liczba produktów: 19

Marka Albatros to jeden z najbardziej znanych producentów obuwia roboczego. Firma należy do koncernu ISM, który założony został w 1930 roku w Lippstadt. Od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek produkującą obuwie robocze.

Buty i odzież robocza Albatros

Albatros to niemiecka marka, znana z wysokiej jakości produktów, która produkuje głównie buty. Profesjonalne buty robocze Albatros od wielu lat cieszą się popularnością wśród pracowników fizycznych, którzy zwracają uwagę na lekkość obuwia i trwałość materiałów, z których wykonane są buty. Zależnie od typu, buty ochronne Albatros wykonane są z różnego rodzaju materiałów. W większości przypadków, buty firmy Albatros stworzone są jednak z materiałów oddychających, które pozwalają stopie czuć się komfortowo przez wiele godzin. Bardzo ważnym elementem w przypadku butów tej firmy jest ich design – wykonane są według modnych fasonów, charakteryzując się opływowymi kształtami i pięknymi kolorami. Wśród różnych rodzajów butów Albatros możemy wyróżnić między innymi półbuty robocze Albatros Ultratrail low S3 ESD , wykonane z gładkiej skóry z wkładkami tekstylnymi, które mają kolor czarno – czerwony, oddychające, antypoślizgowe półbuty robocze Albatros Lift Red Impulse S1P ESD czy też nieco lżejsze sandały robocze Albatros Bluetech Air Low. To oczywiście tylko niektóre z przykładów – zarówno półbutów, jak i sandałów roboczych, Albatros ma w swojej ofercie dużo więcej.

Buty Albatros – opinie

Buty ochronne Albatros cieszą się bardzo dobrymi opiniami zadowolonych klientów. Lekkość i profesjonalne wykonanie sprawiają, że obuwie Albatros jest świetną opcją dla każdego, kto oprócz bezpieczeństwa w pracy ceni również wygodę i dobre samopoczucie – a ono wynika przede wszystkim ze świetnego designu, który zdobędzie uznanie nawet wśród najbardziej wybrednych miłośników obuwia. Albatros to buty, które możesz nosić podczas wielu godzin pracy w fabryce, jak również w drodze do domu. Są lekkie i przewiewne, co sprawi, że Twoja noga nie będzie zmęczona. Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz przeszukać Internet z zapytaniem „buty Albatros opinie” - one z pewnością dadzą Ci większy ogląd na popularność produktów marki Albatros. Albatros to głównie buty robocze wysokie, ale proponujemy też sandały robocze.

Oprócz butów firma Albatros produkuje również kurtki robocze wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne materiału.

Dla kogo buty firmy Albatros?

Buty Albatros to nie tylko dobra propozycja dla wszystkich pracowników hal produkcyjnych bądź innych miejsc, gdzie wymagane są buty robocze. Ze względu na modny design oraz lekkość, buty robocze Albatros mogą nadać się także do codziennych prac okołodomowych, a nawet biegania czy codziennej aktywności. Ich lekkość i wygoda mają jednak przede wszystkim ten plus, że nie trzeba zdejmować i zakładać ich przed i po każdej zmianie – możesz w nich spokojnie pójść do zakładu, a potem wrócić do domu. To wyjątek wśród wszystkich butów roboczych – polecamy spróbować. Obuwie marki Albatros jest certyfikowane i odporne na poślizg, są to więc jedne z najbezpieczniejszych możliwych butów roboczych.

Więcej o marce Albatros...

Albatros to obuwie robocze produkowane przez niemiecką markę stworzoną by działać wszędzie tam, gdzie priorytetem dla użytkowników jest bezpieczeństwo i wygoda. Firma stworzona by sprostać wymaganiom największych światowych koncernów, które wiedzą już, że podstawą wydajnej pracy jest stworzenie pracownikom komfortowych warunków pracy. Dobra amortyzacja, absorpcja energii oraz wysokiej jakości zabezpieczenia to cechy butów ochronnych produkowanych przez markę Albatros.

Skończ z niewygodnymi butami w pracy, które sprawiają, że odliczasz każdą minutę do końca swojej zmiany. Wybierając jeden z modeli obuwia marki Albatros zapewnisz sobie wygodę, nawet jeśli spędzasz na nogach kilkanaście godzin dziennie.

Lekkie buty robocze o sportowym wyglądzie to przede wszystkim seria Lift Red oraz Lift Blue które doskonale nadają się do stosowania w magazynach, dla kierowców oraz do lekkich prac wykończeniowych. Jeśli szukasz butów dla ekip budowlanych to z pewnością musisz zapoznać się z modelem Albatros Ultratrail S3, który posiada membranę wodoodporną, kompozytowy podnosek i wkładkę antyprzebiciową.

Albatros produkuje obuwie robocze od niemal 40 lat zaopatrując największe firmy produkcyjne w buty dla pracowników. Buty tej marki spotkać możecie np. w fabrykach VW.