Lista produktów marki Cat

Kolor

Marka

Rozmiar

Materiał

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Liczba produktów: 10

buty robocze Caterpillar to sprzęt do zadań specjalnych, który nie boi się ciężkich warunków. Solidne amerykańskie wykonanie buta połączone z nowoczesną formą to absolutny hit sprzedażowy. Prezentujemy buty robocze marki Cat. Na co dzień kojarzone z ciężkim sprzętem budowlanym jak również koparkami. Teraz marka Cat wkroczyła do innych dziedzin przemysłu z szerokim przekrojem modeli roboczych. Zaczynając od popularnych miodowych butów Holton, które są flagowym obuwiem w ofercie marki. Następnie przez nowoczesne produkty takie jak Cat Byway czy też bardziej budżetowe buty Cat Moor
Popularnie nazywamy je Cat’ami, buty producenta wyróżnia na prawdę solidna konstrukcja skorupy buta. Połączenie z mocną podeszwą daje doskonały efekt. Zazwyczaj buty tego producenta wykonane są w klasie ochrony S3. Buty tej klasy zawsze mają podnosek ochronny i bezpieczną wkładkę wykonaną z tworzyw sztucznych. Dział obuwia roboczego współpracuje z działem obuwia casual. Dzięki temu projektanci marki przenoszą w świat obuwia roboczego rozwiązania i trendy wprowadzone w kolekcjach do użytku codziennego, a następnie uzyskali zaskakująco dobry efekt. Buty Caterpillar, mimo że należą do obuwia roboczego, dadzą Ci ten odpowiedni styl.
Buty Cata możecie często spotkać u miłośników amerykańskiego stylu w tym na przykład operatorów maszyn budowlanych i kierowców, którzy chętnie wybierają dodatki do swojego stroju roboczego z tej marki.

Nie tylko te buty robocze Caterpillar
Częstym zakupem pracowników i ekip budowlanych jest również telefon Cat, który zdobył sobie wielu miłośników ze względu na swoją niezawodność i trwałość. Telefon produkowany przez Cat jest odporny na pył a także kurz. Również upadki z wysokości nie są mu straszne. Idealnie sprawdzi się w ciężkich warunkach w jakich pracują operatorzy maszyn budowlanych.