Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

Sklep Engelbert Strauss w Polsce

Engelbert Strauss to marka która na Niemieckim runku rozwija się już od ponad 100 lat. Firma produkuje odzież roboczą wysokiej jakości o nowoczesnym designie. Główna doktryna, która przyświeca producentowi to hasło Enjoy Work i w tym nurcie marka produkuje wysokiej klasy wygodną i funkcjonalną odzież roboczą.

Oczekiwany od długiego czasu sklep Engelbert Strauss w Polsce wreszcie jest dla Was dostępny 24h/dobę. W balticbhp.pl dążymy do wprowadzenia pełnej oferty odzieży i obuwia roboczego marki. Gwarantując jednocześnie szybką dostawę i stałą dostępność produktów jesteśmy preferowanym dostawcą produktów tej marki. W naszej ofercie znajdziecie produkty od stóp do głów. Zaczynając od spodni Strauss przez bluzy, koszulki, buty i akcesoria tej marki.

Ubrania robocze Strauss charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość oraz wytrzymałość. Produkty tej niemieckiej marki stosują setki firm w branży budowlanej i przemysłowej. Nowoczesny styl w jakim producent stworzył ubrania Engelbert sprawia, że klienci z chęcią noszą je do pracy jak i na co dzień.

Spodnie Engelbert Strauss

Najpopularniejszym produktem od Strauss są oczywiście spodnie z serii Motion 2020. Znajdziecie w pasie popularny już system flex-belt czyli elastycznego pasa. Pas spodni dostosowuje się do aktualnej pozycji ciała dzięki zastosowanym gumom. Dodatkowym charakterystycznym punktem są rozpinane wywietrzniki w nogawkach spodni Motion 2020. Po rozpięciu zamków poczujesz przyjemny powiew powietrza, dzięki czemu praca w wysokich temperaturach jest łatwiejsza. 

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X