Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Buty robocze zimowe

Produktów: 49
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

Buty robocze na jesień i zimę

Idzie ciężki czas dla naszych butów roboczych. Deszcz, śnieg, błoto i sól, to wszystko daje w kość nawet najbardziej wytrzymałym butom roboczym. Sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy dla Was na ten ciężki sezon. Różne modele, różne przeznaczenie, od butów dla inżynierów i techników po ciężkie buty dla pracowników budowlanych.

Buty robocze na jesień

Buty robocze na jesień i zimę

Jakie wybrać? Wysokie? Niskie? To pytanie zadaje sobie każdy profesjonalista stojący przed nachodzącym sezonem jesienno – zimowym. Wysokie buty skórzane doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach, a buty z membraną? Czy to na prawdę działa? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie modele butów roboczych, które dobrze sprawdzą się się podczas jesiennych opadów deszczu oraz zimowego mrozu.

Jakie buty robocze na zimę? 

Czy wybrać buty z jednolitą skórzaną cholewką czy też zaryzykować i wybrać buty z materiału tekstylnego? Skórzane cholewki zwykle dużo lepiej znoszą ciężkie warunki atmosferyczne oraz są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Czy jednak oddychają? Sprawdź modele butów roboczych, które naszym zdaniem dobrze nadadzą się na warunki zimowe.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!