Lista produktów marki Engelbert Strauss

Cena

0,00 zł - 810,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Spodnie elastyczne

Krój

Materiał

Warstwa

Kaptur

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Cechy materiału

Liczba produktów: 144

Oferta marki Engelbert Strauss

Nasz sklep w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz produktów marki Engelbert Strauss. Ten niemiecki producent odzieży roboczej wytwarza najwyższej jakości ubrania robocze Strauss, a także obuwie ochronne oraz sprzęt ochrony osobistej. Odzież Strauss to między innymi spodnie robocze, rękawice, kurtki, bluzy, bezrękawniki, koszule robocze, a nawet czapki.

Engelbert Strauss – lider wśród producentów odzieży roboczej

Odzież robocza Strauss wyróżnia się na tle innych marek tworzących tego rodzaju asortyment. Ubranie robocze Strauss cechuje modny styl, bardzo wysoki komfort użytkowania i wygoda. Do produkcji ubrań roboczych tej marki wykorzystuje się specjalne materiały, które są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale również elastyczne, co zapewnia odpowiednią ergonomię. Ubrania Strauss wyposażone są funkcjonalne kieszenie, które pozwalają na trzymanie przy sobie niezbędnych narzędzi pracy, ale również takich akcesoriów, jak telefon komórkowy, czy długopis, bez ryzyka ich przypadkowego wypadnięcia.

Zalety odzieży roboczej Engelbert Strauss

Odzież robocza Engelbert Strauss zapewnia ochronę ciała przed zagrożeniami mechanicznymi, jednocześnie zachowując bardzo dobre właściwości ruchowe. Chodzi tu przede wszystkim o takie cechy, jak elastyczność, przyczepność, czy chwytność (w przypadku rękawiczek). Ubrania tej marki posiadają elastyczne wstawki, które niezwykle ułatwiają pracę w trudnych warunkach, pozwalają na wygodną zmianę pozycji, a także sprawiają, że praca w rozkroku czy na klęcząco nie jest tak uciążliwa, jak w zwykłej, niedostosowanej odzieży.

Ta niemiecka marka jest ceniona na całym świecie, zyskując uznanie dzięki bardzo wysokiej jakości, precyzji wykonania, ale również dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań. Przykładem jest elastyczny pas FlexBelt, w który wyposażone są spodnie robocze. Dzięki niemu ten element garderoby można nosić, nie używając dodatkowego paska ani szelek, ponadto pas wykonany w systemie PlexBelt nie uciska pasa, jednocześnie utrzymując spodnie na właściwym miejscu.

Strauss odzież robocza szyta jest materiałów, które odpowiadają na konkretne potrzeby pracowników różnych branż i zawodów. W ofercie znajdziemy elementy garderoby wykonane z tkanin pokrytych hydrofobową warstwą, co gwarantuje niezwykle skuteczną ochronę przed wilgocią oraz wodą. Na uwagę zasługują również wyjątkowo elastyczne materiały, które są jednocześnie wysoce odporne na rozdarcia. Strauss odzież to dowód na to, że ubrania robocze, takie jak kurtki, spodnie, czy rękawice nie muszą być wcale grube i niewygodne, aby zapewniać bezpieczeństwo podczas pracy nawet w trudnych warunkach.

Co wyróżnia markę Engelbert Strauss?

Ważnymi cechami odzieży roboczej marki premium są również przewiewność i oddychalność, dzięki którym praca nawet w wysokich temperaturach nie jest tak uciążliwa, jak ma to miejsce w przypadku noszenia zwykłych ubrań roboczych niskiej jakości. Jest możliwe dzięki wykorzystaniu materiałów o specjalnej strukturze, ale również zastosowaniu innowacyjnych wywietrzników, wspomagających cyrkulację powietrza.

Co jeszcze warto wiedzieć o ubraniach roboczych Engelbert Strauss?

Sklep Engelbert Strauss w Polsce

Engelbert Strauss to marka, która na Niemieckim runku rozwija się już od ponad 100 lat. Firma produkuje odzież roboczą wysokiej jakości o nowoczesnym designie. Główna doktryna, która przyświeca producentowi to hasło Enjoy Work i w tym nurcie marka produkuje wysokiej klasy wygodną i funkcjonalną odzież roboczą.

Oczekiwany od długiego czasu sklep Engelbert Strauss w Polsce wreszcie jest dla Was dostępny 24h/dobę. W balticbhp.pl dążymy do wprowadzenia pełnej oferty odzieży i obuwia roboczego marki. Gwarantując jednocześnie szybką dostawę i stałą dostępność produktów jesteśmy preferowanym dostawcą produktów tej marki. W naszej ofercie znajdziecie produkty od stóp do głów. Zaczynając od spodni Strauss przez bluzy, koszulki, buty i akcesoria tej marki.

Ubrania robocze Strauss charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość oraz wytrzymałość. Produkty tej niemieckiej marki stosują setki firm w branży budowlanej i przemysłowej. Nowoczesny styl, w jakim producent stworzył ubrania Engelbert sprawia, że klienci z chęcią noszą je do pracy jak i na co dzień.

Spodnie Engelbert Strauss

Najpopularniejszym produktem od Strauss są oczywiście spodnie z serii Motion 2020. Znajdziecie w pasie popularny już system flex-belt, czyli elastycznego pasa. Pas spodni dostosowuje się do aktualnej pozycji ciała dzięki zastosowanym gumom. Dodatkowym charakterystycznym punktem są rozpinane wywietrzniki w nogawkach spodni Motion 2020. Po rozpięciu zamków poczujesz przyjemny powiew powietrza, dzięki czemu praca w wysokich temperaturach jest łatwiejsza.