Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
CzechDutchEnglishGermanPolishRussian

Akcesoria

Produktów: 123
Zakres cenowy
Sortuj według
Producent

Akcesoria do butów roboczych

dbaj o swoje buty robocze ze środkami ochronnymi dostępnymi w balticbhp.pl. Buty bhp stosowane są zazwyczaj w bardzo trudnych warunkach. Pył, błoto, woda, to czynniki wpływające na szybsze zużycie i uszkodzenia obuwia roboczego. Sprawdź ofertę naszych płynów do czyszczenia, impregnatów i czyścików jakie możesz wykorzystać do dbania o swoje buty bhp. W butach ochronnych liczy się również komfort. Zastosuje doskonałe wkładki żelowe amortyzujące nierówności podłoża, czy też wkładki węglowe antybakteryjne.

Chroń swoje buty robocze

Akcesoria do butów roboczych

Obuwie robocze przeznaczone jest do ciężkiej i długiej pracy w trudnych warunkach. O buty bhp trzeba jednak dbać i stosować odpowiednie środki ochronne. Wykonane ze skóry, tworzywa sztucznego, różne materiały wymagają stosowania różnych akcesoriów do butów roboczych. W ofercie balticbhp.pl dostępna jest szeroka gama środków ochronnych do obuwia skórzanego: czyściki do obuwia roboczego, środki do pielęgnacji, impregnaty, sznurówki.

Wkładki, sznurówki

czy w bhp liczy się komfort? Tak, sprawdź jak na wygodę noszenia butów bhp wpływają odpowiednie wkładki. Doskonałe wkładki żelowe amortyzujące nierówności podłoża, czy wkładki węglowe niwelujące brzydkie zapachy. Sprawdź ofertę sklepu balticbhp.pl i ciesz się pracą.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!