Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Akcesoria do butów

Produktów: 6
Zakres cenowy

Akcesoria do butów roboczych
dbaj o swoje buty robocze ze środkami ochronnymi dostępnymi w balticbhp.pl. Buty bhp stosowane są zazwyczaj w bardzo trudnych warunkach. Pył, błoto, woda, to czynniki wpływające na szybsze zużycie i uszkodzenia obuwia roboczego. Sprawdź ofertę naszych płynów do czyszczenia, impregnatów i czyścików jakie możesz wykorzystać do dbania o swoje buty bhp. W butach ochronnych liczy się również komfort. Zastosuje doskonałe wkładki żelowe amortyzujące nierówności podłoża, czy też wkładki węglowe antybakteryjne.

Jakie wkładki do butów roboczych?

Wkładki w butach roboczych to jeden z bardziej niedocenianych elementów całego systemu ochrony stóp. Przyjmują największe obciążenia, znoszą największą energię. Przeczytaj nasz artykuł o doborze wkładek do butów roboczych i wybierz odpowiednią dla siebie. Artykuł: Jakie wkładki do butów roboczych?

Chroń swoje buty robocze

Akcesoria do butów roboczych

Obuwie robocze przeznaczone jest do ciężkiej i długiej pracy w trudnych warunkach. O buty bhp trzeba jednak dbać i stosować odpowiednie środki ochronne. Wykonane ze skóry, tworzywa sztucznego, różne materiały wymagają stosowania różnych akcesoriów do butów roboczych. W ofercie balticbhp.pl dostępna jest szeroka gama środków ochronnych do obuwia skórzanego: czyściki do obuwia roboczego, środki do pielęgnacji, impregnaty, sznurówki.

Wkładki, sznurówki

czy w bhp liczy się komfort? Tak, sprawdź jak na wygodę noszenia butów bhp wpływają odpowiednie wkładki. Doskonałe wkładki żelowe amortyzujące nierówności podłoża, czy wkładki węglowe niwelujące nieprzyjemne zapachy. Sprawdź ofertę sklepu balticbhp.pl i ciesz się pracą.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!