Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
banner-catalog

Półbuty robocze

Produktów: 44
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

półbuty robocze to chyba najpopularniejszy element obuwia każdego pracownika. Użytkowane przez cały rok i w każdych warunkach, buty z metalowym podnoskiem, wkładką antyprzebiciową  czy też podeszwą antypoślizgową. Półbuty robocze występują w całej gamie klas ochronnych od półbutów w klasie S3, przez półbuty S1P oraz S1. Wybierz odpowiednie obuwie do swojej pracy by spełniało niezbędne wymogi bezpieczeństwa, ale przede wszystkim by Twoja praca stała się lżejsza i przyjemniejsza. W Balticbhp.pl wybraliśmy dla Ciebie najlepszych producentów obuwia roboczego do każdej pracy. 

Znajdziesz u nas półbuty renomowanych marek w tym Base Protection, Reebok, Engelbert Strauss, Dassy Workwear, Albatros, Solid Gear oraz wiele innych. Zaawansowane technologicznie modele, które zapewnią Ci bardzo dobrą amortyzację i absorpcję energii podczas chodzenia. Jeśli masz dość rozwiązujących się butów w pracy, wybierz model z wiązaniem BOA i zapomnij o sznurówkach. 

Dlaczego i kiedy wybrać półbuty?

Jeśli decydujesz się na buty ochronne do pracy to warto wybrać półbuty zawsze wtedy gdy szukasz butów na halę, butów do pracy w magazynie czy na produkcji. Niezwykle rzadko wymagane są buty ochronne które zapewniają również ochronę kostki. Wiele modeli zapewnia bardzo dobre parametry oddychalności dzięki czemu są to świetne buty robocze na lato. Możesz wybrać model z przewiewnej siatki jeśli pracujesz wewnątrz budynków i chcesz by Twoja stopa oddychała. Sprawdź modele ze skóry licowej jeśli używasz obuwia roboczego głównie do prac outdoor. 

Co to znaczy że but jest S3?

To znaczy, że został certyfikowany w ramach normy EN 20345 i ma co najmniej podnosek ochronny, podeszwę antyprzebiciową oraz jest odporny na przemoczenie wodą. 

Półbuty robocze męskie

męskie półbuty robocze nie muszą wyglądać jak typowe buty przemysłowe starej daty. Zobacz jakie modele mamy dla Ciebie i wybierz dowolny design z naszej oferty. Obuwie robocze to Twój podstawowy element wyposażenia, nie warto na nim oszczędzać.

Zdobądź prawdziwą radość z wychodzenia do pracy kiedy nie musisz odliczać czasu do końca zmiany. Skończ z obolałymi stopami i innymi schorzeniami spowodowanymi przez nieodpowiednie obuwie do pracy.

Obuwie bezpieczne, które zawsze chroni

W swojej ofercie mamy szeroką gamę półbutów roboczych renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Półbuty charakteryzują się wysokimi parametrami ochrony oraz zazwyczaj lekką wagą, dlatego oferujemy obuwie z podnoskiem stalowym oraz lżejszym odpowiednikiem, kompozytowym. W przypadku gdy ochrona śródstopia nie jest potrzebna, również w ofercie mamy obuwie bez podnoska czyli kategorii SB (PPO Strzelce). Oferowane przez nas obuwie BHP, odznacza się wysoką jakością i trwałością produktów. Niektóre modele cechują się wyjątkowym designem, które z łatwością można pomylić z obuwiem codziennym (Engelbert Strauss), odpowiednie do prac magazynowych bądź w otwartym terenie. Znajdziesz tutaj podstawowe modele oferujące ochronę na poziomie S1, aż do butów specjalistycznych, używanych w warunkach zagrożenia wybuchem. W razie wątpliwości oczywiście chętnie doradzimy jaki model wybrać bądź czym się kierować w doborze obuwia do miejsca pracy.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!