Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Obuwie robocze

Produktów: 123
Rozmiar
Producent
Klasa ochrony obuwia
Podnosek
Materiał
Wkładka antyprzebiciowa
Zakres cenowy
Sortuj według
Zapięcie

Obuwie robocze i ochronne to podstawowy środek ochrony osobistej każdego pracownika. W naszym sklepie dostępne są buty robocze wszystkich klas ochronnych: S1, S2, czy też S3. Buty bhp chronią Twoją stopę przed uszkodzeniami mechanicznymi, przekuciem, zgnieceniem. Dobór odpowiedniego obuwia roboczego do wykonywanej pracy jest niezwykle istotny dla bezpieczeństwa oraz komfortu pracy. Buty zabudowane o wysokich klasach ochrony należy stosować w pracach budowlanych, ziemnych, przemyśle ciężkim czy górnictwie. Przewiewne i lekkie buty i sandały mogą być z powodzeniem stosowane w pracach magazynowych, przeładunkowych, na produkcji.

Buty robocze ochronią Wasze stopy!

W dziale obuwie robocze umieściliśmy produkty najlepszych producentów obuwia BHP z całego świata. Znajdziesz tu popularne buty Engelbert-Strauss, PPO Strzelce Opolskie, Safety Jogger, Artra, Uvex, Portwest, które zapewnią Tobie oraz Twoim pracownikom całodzienną ochronę stóp w każdych warunkach. W poszczególnych kategoriach umieściliśmy zarówno proste modele butów roboczych do zadań codziennych jak i obuwie specjalistyczne na niecodzienne wyzwania. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, wygodą użytkowania, trwałością oraz ciekawym wyglądem. Idziemy również w kierunku mody bhp – sprzedajemy buty, które nie tylko chronią stopy ale też dobrze wyglądają, jednym słowem – pełna ochrona w unikalnej stylizacji. Cała gama obuwia o różnych klasach ochrony, od najprostszych butów zawodowych bez podnoska, przez obuwie klasy S1, aż po klasy S3, z podnoskiem stalowym lub kompozytowym. Kompozytowe elementy buta to przyszłość rynku, zapewniają wygodę butów sportowych połączoną z właściwościami obuwia roboczego z metalowymi elementami.

Wybrane modele obuwia mogą mieć właściwości antyelektrostatyczne lub być oznaczone symbolem ESD (ElestroStaticDischarge). Nie wiesz na co się zdecydować? Chętnie pomożemy dobrać odpowiednią ochronę stóp pracownika, buty dla spawacza, montera, budowlańca,. Dobierzemy obuwie z podnoskiem ochronnym, wkładką antyprzebiciową, zabudowaną piętą czy olejo i paliwoodporną podeszwą. Pamiętaj, Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne.

Chroń swoje stopy

Czy wiesz, że Twoje stopy każdego dnia narażone są na wiele urazów mechanicznych, chemicznych i termicznych? Warto o tym pamiętać i stosować odpowiednie obuwie robocze przystosowane do wykonywanego zawodu. Wybór modeli butów jest szeroki i pozwala na dobranie buta roboczego do zagrożeń występujących na stanowisku pracy, jak np. buty z wkładką antyprzebiciową, uty z podnoskiem stalowym, zabudowaną piętą. Dostępne są różne modele buty bhp S1, S1P, trzewiki S3, ESD, a także inne specjalistyczne obuwie robocze.

Obuwie robocze towarzyszy Ci przez cały dzień Twojej ciężkiej pracy. Warto poświęcić chwilę na dobranie buta odpowiedniego dla specyfiki wykonywanych czynności. Jeśli pracujesz na budowie, zainwestuj w obuwie z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową – ochronią Cię przed większością urazów mechanicznych. Nie zapomnij o wodoodporności oraz przenikalności wilgoci do obuwia. Pamiętaj, by wybierać buty ochronne z wysokiej jakości materiałów, Twoja stopa będzie w nich zamknięta przez 8, 12, a nawet więcej godzin.

Jeśli wykonujesz prace magazynowe, warto zastanowić się nad sandałami roboczymi lub butami z kolekcji sportowej, które są przewiewne i niezwykle wygodne. Zazwyczaj do takich miejsc pracy wybierane są kategorie ochrony S1 oraz SB. Polecamy buty robocze firmy Mascot – cechują się bardzo dobrym wykonaniem. Niemiecki producent Engelbert-Strauss (buty Straussy), również dostarcza rewelacyjne jakościowo obuwie, warto zapoznać się z jego ofertą.

Wykonując prace spawalnicze, z racji specyficznego środowiska pracy, proponujemy obuwie dla spawaczy. Specjalistyczna ochrona tego typu butów ochroni przed iskrami, a podeszwy odporne na ciepło zapewnią najwyższą ochronę Twoich stóp. Obuwie dla spawaczy najczęściej charakteryzuje się klasą S3, oferując użytkownikowi podnosek, specjalną klapę chroniącą przed iskrami, wkładkę antyprzebiciową oraz absorpcje energii na pięcie.

Pomagając w doborze obuwia w przemyśle spożywczym, często zwracamy uwagę na podeszwę buta. Z racji ściśle przestrzeganych zasad czystości, proponujemy obuwie z antypoślizgową i samoczyszczącą podeszwą, co zapobiega przenoszeniu zanieczyszczeń oraz pozwala na stosowanie obuwia w przemyśle spożywczym, a nawet w medycynie.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!