Lista produktów marki Base Protection

Cena

90,00 zł - 675,00 zł

Marka

Rozmiar

Kolor

Materiał

Kolekcja

Norma

Wkładka antyprzebiciowa

Klasa ochrony obuwia

Podnosek

Membrana wodoodporna

Zapięcie

Liczba produktów: 50

Marka Base Protection

Marka Base Protection to renomowany producent obuwia ochronnego, rozpoznawany w wielu krajach. Firma ta specjalizuje się w produkcji niezwykle wytrzymałych i jednocześnie wygodnych butów roboczych, które sprawdzą się w przypadku osób wykonujących różnorodne prace. Ogromną zaletą, którą posiada obuwie robocze Base Protection jest zachowanie korzystnego stosunku jakości do ceny, dzięki czemu nie są to produkty zarezerwowane wyłącznie dla klientów o bardzo dużym budżecie.

Jak wybrać bezpieczne buty robocze Base Protection?

Buty Base mają za zadanie przede wszystkim chronić użytkowników przed urazami, które grożą im w miejscu pracy. Warto zaznaczyć, że Base buty nie są uniwersalne, gdyż wtedy nie mogłyby odpowiadać na konkretne potrzeby związane z danym stanowiskiem pracy. W związku z tym szukając odpowiedniej pary, należy zwrócić uwagę na oznaczenia, które posiadają wszystkie Base buty ochronne, informujące o tym, do jakich celów zostały przeznaczone. Base obuwie powstaje zgodnie z przepisami BHP, dlatego każda firm decydująca się na zakup obuwia tej marki dla swoich pracowników może mieć pewność, że spełniają one wszelkie wymagane normy.

Buty Base Protection – serie specjalne

Wśród bogatej oferty marki znajdziemy także serie specjalne, takie jak Base Kaptiv, czy buty Base z BOA. Pierwsza z nich, czyli obuwie Base z systemem Kaptiv zwraca na siebie uwagę odważnym połączeniem kolorów, jednak nie to jest najważniejsze. System Kaptiv wykorzystuje najnowsze technologie, które wpływają na znaczne podniesienie wygody użytkowania obuwia wykonanego przy ich użyciu. System BOA natomiast dotyczy wiązania oraz regulacji, która odpowiada za optymalne dopasowanie buta do stopy. Elementami systemu BOA są takie części, jak pokrętło z mikroregulacją, super mocne sznurowadło i prowadnice o niskim współczynniku tarcia.

Base Protection to obuwie do zadań specjalnych i na co dzień

Przeglądając ofertę marki Base Protection znajdziemy nie tylko specjalne serie, ale również linie obuwia przeznaczonego do pracy w specjalnych warunkach. Base buty BHP sprawdzą się w przypadku osób pracujących na bardzo nierównym terenie (Base Protection k-trek), a także tych, którzy muszą pokonywać naprawdę długie dystanse (Base Protection k-road). O wysokiej jakości tych produktów oraz ich wygodzie świadczyć może również to, że wielu użytkowników chętnie nosi je również po pracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z butów Base Protection na co dzień.

Zadbaj o swoje stopy z Base Protection

Tak naprawdę niezależnie od tego, jaki zawód wykonujemy, nasze stopy zawsze pracują, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o ich komfort. W naszym sklepie można znaleźć zarówno wysokie obuwie robocze jak i niskie obuwie robocze oraz sandały robocze marki Base Protection. Tak różnorodna gama produktów jest odpowiedzią na potrzeby różnego typu grup zawodowych. Każda para butów tej marki jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a także system odprowadzania wilgoci.

Więcej informacji o butach Base Protection...

Buty Base Protection to włoska marka produkująca buty robocze o nowoczesnym stylu i designie. Buty do pracy stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę użytkowania. Duży wybór modeli obuwia w ofercie Base gwarantuje Ci, że dobierzesz odpowiednie buty do swojej pracy.

Base stworzył buty do pracy nowej generacji. Dotychczas większość producentów stawiało na niską cenę, natomiast nie przejmowali się jak ich produkty będą zachowywały się w praktyce. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, którego głównym mottem jest feel the comfort, obuwie robocze Base stało się wyznacznikiem wygody w branży. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi słynną już serię Base Kaptiv, która jest najnowszą kolekcją obuwia roboczego tego producenta. Jeśli poszukujesz butów roboczych o doskonałym wyglądzie, to z pewnością musisz zainteresować się serią Kaptiv, która przeznaczona jest głównie dla pracowników indoor, na hale produkcyjne, czy też dla magazynierów. Charakterystyczną cechą modeli butów roboczych Kaptiv jest system amortyzacji pięty, który przypomina nieco rozwiązania z popularnych butów sportowych. Zaawansowane modele obuwia Base wyposażono w innowacyjny system wiązania BOA. Tak, to właśnie są buty bez sznurówek. Wystarczy jedno kliknięcie, dwa przekręcenia dysku i już nasze buty są gotowe do pracy. Tak właśnie możesz zawiązać swoje buty. Szybko i jedną ręką.