Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:
Zakres cenowy

Base Protection to włoska marka produkująca buty robocze o nowoczesnym stylu i designie. Buty stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę użytkowania. Duży wybór modeli obuwia w ofercie Base gwarantuje Ci, że dobierzesz odpowiednie buty do swojej pracy. 

Buty Base postaw na high protection & comfort

Base stworzył buty robocze nowej generacji. Dotychczas większość producentów stawiało na niską cenę, natomiast nie przejmowali się jak ich produkty będą zachowywały się w praktyce. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu, którego głównym mottem jest feel the comfort, obuwie robocze Base stało się wyznacznikiem wygody w branży. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi słynną już serię Base Kaptiv, która jest najnowszą kolekcją obuwia roboczego tego producenta. Jeśli poszukujesz butów o doskonałym wyglądzie, to z pewnością musisz zainteresować się serią Kaptiv., która przeznaczona jest głównie dla pracowników indoor, na hale produkcyjne, czy też dla magazynierów. Charakterystyczną cechą modeli butów roboczych Kaptiv jest system amortyzacji pięty, który przypomina nieco rozwiązania z popularnych butów sportowych. 

Zaawansowane modele obuwia Base wyposażono w innowacyjny system  wiązania BOA. Tak, to właśnie są buty bez sznurówek. Wystarczy jedno kliknięcie, dwa przekręcenia dysku i już nasze buty są gotowe do pracy. Tak właśnie możesz zawiązać swoje buty. Szybko i jedną ręką.  

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!

X