Zestawy prezentowe
Nasze sklepy stacjonarne:

Akcesoria robocze

Produktów: 27
Kolor
Zakres cenowy
Producent
Sortuj według

Akcesoria które ułatwiają pracę
niech Twoja praca wreszcie zacznie sprawiać Ci przyjemność. Wybierz dla siebie to co najlepsze z szerokiej gamy akcesoriów roboczych dostępnych w balticbhp.pl. Szelki do spodni roboczych, elastyczny pasek do spodni, doskonałe nakolanniki? Wybierz swój model i zobacz jak Twój komfort pracy rośnie. Dość zmęczenia odzieżą pozbawioną niezbędnych funkcjonalności, dzięki naszym akcesoriom będziesz pracował lepiej, wygodniej i szybciej. W naszej ofercie znalazły się tylko akcesoria czołowych producentów odzieży roboczej: Engelbert Strauss, Dassy Workwear, Snickers Workwear. Od dziś Twoje narzędzia będą zawsze pod ręką, zapomnisz o swoim pasku do spodni, niech praca będzie przyjemnością!

Dodatki które kształtują Twój wizerunek

Chcesz wyglądać i czuć się profesjonalnie? Dobrze trafiłeś. Balticbhp.pl to sklep z odzieżą roboczą klasy premium. Tutaj nawet najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie. Postaw na odzież roboczą dobrej jakości i przekonaj się, jak zaczną postrzegać Cię Twoi klienci. Czy wiesz, że aż dla 73% klientów, wygląd pracowników firmy świadczy o jej profesjonalizmie i poziomie świadczonych usług? Nie daj się zaskoczyć, Twoja odzież robocza zrobi wrażenie tylko raz.

Jeśli szukasz profesjonalnych akcesoriów do odzieży roboczej to w balticbhp.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Pasek do spodni roboczych, pas monterski, nakolanniki, to wszystko w jakości premium. Nie oszczędzaj na swojej wygodzie i bezpieczeństwie. Twoja odzież robocza to inwestycja w wygodną i przyjemną pracę. Zerwij z bylejakością, poczuj przyjemność z pracy.

Pokaż swój roboczy styl z Balticbhp.pl

Prześlij nam swoje zdjęcie w profesjonalnej odzieży roboczej!